Vyberte textil

Vaše objednávky pište na email info@sitodilna.cz nebo nám napište přes náš kontaktní formulář

Adler

Reklamní textil od české firmy Adler. Výhodou je rychlá dodací lhůtaobrovský výběr barevvysoká kvalita a nízká cena. Minimální odběr je 10 ks (možnost nakombinovat např.: 5 triček, 2 tílka a 3 bundy).

Adler splňuje nejpřísnější kritéria a nese pečeť kvality OEKO-TEX STANDARD 100. Každý výrobek testuje nezávislý Evropský výzkumný institut a pečlivě zkoumá podle standardizovaných kritérií, které limitují užívání nebezpečných chemikálií při jejich výrobě.

Pište na info@sitodilna.cz

Continental

Continental Clothing je reklamní textil s velmi silným důrazem na životní prostředí. Výhodou je 100% ekologická výrobavelmi vysoká kvalita a velký výběř střihů. Dodací lhůta je cca 7 pracovních dní. Minimální odběr je 20 ks (možnost nakombinovat např.: 10 triček, 5 tílka a 5 mikin).

Podnikají průkopnické kroky v průmyslovém odvětví směřující k řešení negativního dopadu výroby na životní prostředí. Společnost je certifikována podle standardu Global Organic Textile Standard a Global Recycle Standard.

Pište na info@sitodilna.cz

Naše střihy

Náš textil necháváme ušít ve zlínském rodinném krejčovství.  Dodací lhůta je 4 týdny a minimální odběr je 30 ks.  Pokud spěcháte doporučujeme vybrat z reklamního textilu Adler nebo ekologického textilu Continental.

Nabízíme velký výběr základních střihů, s možností úpravy délky rukávu, zahnutí rukávu, délky trička, velikosti průramku, velikosti průkrčníku. 

Pište na info@sitodilna.cz

Jsme sítotisková dílna fandící ekologickému potisku a oblečení české výroby i původu.