Vyberte textil

Vaše objednávky pište na email info@sitodilna.cz nebo nám napište přes náš kontaktní formulář

Adler / Malfini

Reklamní textil od firmy Malfini (dříve Adler). Výhodou je rychlá dodací lhůtaobrovský výběr barevvysoká kvalita a nízká cena. Minimální odběr je 10 ks, pokud nebudeme tisknout (možnost nakombinovat např.: 5 triček, 2 tílka a 3 bundy). V případě objednávky s potiskem je potřeba počítat s 20 ks. Dokážeme potisknout i menší počet, ovšem cena za kus bude vyšší.

Textil Malfini splňuje nejpřísnější kritéria a nese pečeť kvality OEKO-TEX STANDARD 100.

Pište na info@sitodilna.cz

Continental

Continental Clothing je reklamní textil s velmi silným důrazem na životní prostředí. Výhodou je 100% ekologická výrobavelmi vysoká kvalita a velký výběř střihů. Dodací lhůta je cca 10 pracovních dní. Minimální odběr je 20 ks (můžete nakombinovat např.: 10 triček, 5 tílek a 5 mikin).

Coninental podniká průkopnické kroky v průmyslovém odvětví směřující k řešení negativního dopadu výroby na životní prostředí. Společnost je certifikována podle standardu Global Organic Textile Standard a Global Recycle Standard.

Pište na info@sitodilna.cz

Naše střihy

Náš textil necháváme ušít ve zlínském rodinném krejčovství.  Dodací lhůta je 5-7 týdnů a minimální odběr je 30 ks – velikosti a barvy lze namíchat.  Pokud spěcháte doporučujeme vybrat z reklamního textilu Malfini nebo ekologického textilu Continental či Stenley&Stella.

Nabízíme velký výběr základních střihů, s možností úpravy délky rukávu, zahnutí rukávu, délky trička, velikosti průramku, velikosti průkrčníku apod.

Pište na info@sitodilna.cz

Jsme sítotisková dílna fandící ekologickému potisku a oblečení české výroby i původu.