Jak postupovat při objednávce?

Jaký textil nabízíme?

Výběr textilu

Naše nabídka začíná u levného, avšak kvalitního reklamního textilu Adler vhodného pro sportovní kluby, dětské tábory, taneční skupiny, firmy. Dalším stupněm je sériově vyráběné oblečení značky Continental s velmi silným důrazem na životní prostředí, kvalitu a střih. Posledním a nejkvalitnějším je náš textil šitý v ČR přesně na míru zákazníka.

Adler/Malfini

Reklamní textil od firmy Malfini (dříve Adler). Výhodou je rychlá dodací lhůtaobrovský výběr barevvysoká kvalita a nízká cena. Minimální odběr je 10 ks, pokud nebudeme tisknout (možnost nakombinovat např.: 5 triček, 2 tílka a 3 bundy). V případě objednávky s potiskem je potřeba počítat s 20 ks. Dokážeme potisknout i menší počet, ovšem cena za kus bude vyšší.

Textil Malfini splňuje nejpřísnější kritéria a nese pečeť kvality OEKO-TEX STANDARD 100.

Objednávky pište na info@sitodilna.cz

Continental

Continental Clothing je reklamní textil s velmi silným důrazem na životní prostředí. Výhodou je 100% ekologická výrobavelmi vysoká kvalita a velký výběř střihů. Dodací lhůta je cca 7 pracovních dní. Minimální odběr je 25 ks (možnost nakombinovat např.: 10 triček, 5 tílka a 5 mikin).

Podnikají průkopnické kroky v průmyslovém odvětví směřující k řešení negativního dopadu výroby na životní prostředí. Společnost je certifikována podle standardu Global Organic Textile Standard a Global Recycle Standard.

Objednávky pište na info@sitodilna.cz

Náš textil

Náš textil necháváme ušít ve zlínském rodinném krejčovství.  Dodací lhůta je 5-7 týdnů a minimální odběr je 30 ks.  Pokud spěcháte doporučujeme vybrat z reklamního textilu Malfini nebo ekologického textilu Continental.

Nabízíme velký výběr základních střihů, s možností úpravy délky rukávu, zahnutí rukávu, délky trička, velikosti průramku, velikosti průkrčníku. 

Objednávky pište na info@sitodilna.cz

Štítky

Štítky, cedulky, labely

lze přišít za krk, na rukáv nebo na hlavní díly trička. Štítky vyrobíme pomocí sublimace - malý počet kusů (do 100), sítotiskem (50-500ks) nebo vytkáváním - více jak 1000 ks. Pro sítotisk zevnitř za krk doporučujeme vybrat textil vyšší gramáže a zabránit tak prosvítání.
Podklady, motiv

Grafiku pro sítotisk

Grafiku nejvýše 4-barevného potisku nejlépe zasílejte v křivkách ve formátu PDF v rozměrech, které budeme tisknout na textil.  Poradíme si však i s formáty JPEG v dostatečném rozlišení.Grafiku rozdělíme na jednotlivé barvy a přeneseme na transparentní folii. Ovrstvené síto fotocitlivou emulzí prosvítíme přes folii a vytvoříme takto šablonu pro tisk. Počet barev = počet sít.

 

Tisk

Rozměry potisku

Tiskneme až čtyřbarevné motivy do rozměru 36×45 cm, ekologickými vodou ředitelnými barvami. Možný je i celoplošný potisk, ten však pouze jednobarevný. Váš motiv můžeme přenést na textil i za pomocí nažehlovací folie.
Balení

Balení

Dodáváme papírové krabičky formátu A5 na trička, formátu A4 na mikiny, papírové obálky, průhledné obálky. Všechny obaly opatříme potiskem dle přání zákazníka. Balení můžeme doplnit nálepkami s logem nebo tištěnou kartičkou s příběhem zákazníka a jeho značky.

Jsme sítotisková dílna fandící ekologickému potisku a oblečení české výroby i původu.