EKOLOGICKÝ POTISK OBLEČENÍ

CO DĚLÁME

Naše služby

Potisk textilu

Tiskneme až čtyřbarevné motivy do rozměru 36×45 cm. Pro sítotisk jsou vhodné série o min. 15 kusech. Možný je i celoplošný potisk, ten však pouze jednobarevný. Váš motiv můžeme přenést na textil i za pomocí nažehlovací folie. Tyto metody jsou vhodné na série několika kusů triček.

Střihy

Tiskneme na reklamní textil Adler a ekologický textil značek Continental
a Stenley&Stella. Nabízíme také výběr ze škály originálních střihů triček a mikin, které šijeme ve zlínském rodinném krejčovství z moravských látek. Naše střihy lze upravovat dle Vaší potřeby a chuti.

Tisk na papír

Sítotisk se původně používal převážně v užité grafice. Je tak samozřejmostí jednobarevně tisknout například plakáty, papírové tašky, kartonové krabice, ročenky, pozvánky, svatební oznámení apod …

Celý proces

Obstaráme celý proces výroby Vašeho oblečení, šetříme Vám tak čas i starosti. Pomůžeme Vám s úpravou tiskových motivů a zajistíme i výrobu etiket, visaček, samolepek, krabiček, tašek, triček, mikin…

Hotové zakázky rozesíláme zdarma po celé České republice.

Proč u nás?

Proč tisknout u nás?

Jsme ekologičtí

Tiskneme vodou ředitelnými barvami značky Permaset, tisk je tedy velmi šetrný a ekologický. Možný je i tisk pigmenty s certifikátem Soil Association UK.

Rychlý přístup

Komunikaci s Vámi se snažíme co nejvíce zjednodušit, aby pro Vás byla objednávka příjemná a rychlá. Po odsouhlasení kalkulace je zakázka co nejrychleji zaplánována do výroby.

Velký výběr střihů

Velký výběr střihů najdete v reklamní textilu značky Adler a ekologicky zaměřeném textilu značek Continental nebo Stanley&Stella. Další možností je úprava našeho textilu dle Vašich potřeb.

Doprava zdarma

U nás neplatíte za dopravu! Všechny hotové zakázky rozesíláme zdarma po celé České republice. 

Napište nám

Rádi Vám pomůžeme dotáhnout Váš projekt do zdárného konce.

Jsme sítotisková dílna fandící ekologickému potisku a oblečení české výroby i původu.